СПОРТНА ЗАЛА ДРЯНОВО Футбол 7Деца родени след 01.01.2006г.

КОЛЕДЕН ДЕТСКИ ФУТБОЛЕН ТУРНИР 16, 17 и 18 декември 2016г.

Н А Р Е Д Б А

Град Дряново е локализиран в централна част на страната, на кръстопътя между Северна и Южна България.

Градът е предпочитано място за отдих, почивка от семеен тип, зелени, бели училища и опознавателни лагери, езикови училища и др. На близко отстояние са градовете Габрово (20 км), Старопрестолно Велико Търново (22 км), Възрожденския резбарски център Трявна (17 км).

Град Дряново стана притегателен център и за редица спортни тимове, школи, провеждането на спортни  мероприятия и лагери. В непосредствена близост до „Парк  Хотел Дряново” се намира спортен комплекс „Локомотив“. Открит след реновация през лятото на 2015 година, днес той е на разположение и на нашите гости. Комплекс „Локомотив“ и „Парк  Хотел Дряново” предлагат  чудесни  условия за отлична спортна подготовка.

Спортен комплекс „Локомотив“ – Дряново има обща площ 30 358 кв.м. и разполага с:

– Футболен терен с естествена тревна настилка с чимове, с дренажна и напоителна система – 72 метра Х 105 метра

– Игрище за футбол с изкуствена тревна настилка – 26 метра Х 45 метра

В непосредствена близост са и:

– Един открит плувен басейн с олимпийски размери

– Един детски басейн с водна пързалка

На разположение на гостите на град Дряново е и стадион „Репобликанец” в село Царева ливада на 5 километра от Дряново.

Коледен детски футболен турнир 2016 се провежда с цел развитие и популяризация на масовия футбол. Негови задачи са:

А) Развитие на програмата на БФС.

Б) Развитие и популяризация на масовия детско юношески футбол.

В) Повишаване нивото на майсторство на младите футболисти.

Г) Укрепване на сътрудничеството в областта на развитие на масовия футбол между футболните клубове, академии и школи.

1. Място, срокове на провеждане, заявка.

Турнирът ще се проведе в спортна зала Дряново.

На16, 17 и 18 декември 2016 година –Футбол 7 за деца родени 2006г.

1. ПРАВИЛА НА ТУРНИРА

• Турнирът  се  провежда на Спортна зала ,,Дряново” гр. Дряново по системата „Бергер” в четери групи по 4- отбора,общо 16-отбора.
  • Ако на терена в груповата фаза се получи равен резултат в редовното време, той се запазва. При крайното класиране се има в предвид Наредбата за провеждането на първенствата и турнирите в системата на БФС.
  • Ако на терена във финалната фаза се получи равен резултат в редовното време, продължения не се играят, пристъпва се към изпълнение на наказателни  удари. По 3 наказателни удара
  • Играят се две полувремена по 12 мин. с 5 мин. почивка между тях.
  • Брой състезатели – 5 + 1
  • Неограничен брой смени при спряна игра.

Спортна зала Дряново – Начало на турнира 16.12. петък 09:00 часа.

Официално откриване на турнира – 12:00 часа.

На 16.12./петък/ участват 4- групи по 4- отбора, по схемата всеки срещу всеки, като отборите от Стара Загора, Плевен, Русе и Горна Оряховица трябва да са пристигнали в Дряново най-късно до 11:30 часа,

Техните мачове ще са след 12:00 часа на същия ден.

ВАЖНО: В груповата фаза, времетраенето на мачовете  е две полувремена по 12 минути с една до три минути почивка на полувремето.

В неделя, 18.12., от 09:00 часа, всички отбори играят по един мач финали, както следва:

За 15-то и 16-то място,за 13-то и 14-томясто, за  11-то и 12-то място, За 9-то и 10-то място, За 7-мо и 8-мо място, За 5-то и 6-то място, За 3-то и 4-то място, За 1-во и 2-ро място, зависимост от класирането им в групите.

ВАЖНО: На финалните срещи, времетраенето на мачовете е две полувремена по 20 минути с една пет минути почивка на полувремето.

Смените в мачовете са неограничени.

Турнира се провежда съгласно Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС.

Официално закриване на турнира неделя 18.12. от 15:00 часа Спортна Зала Дряново.

1. НАСТАНЯВАНЕ И ФИНАНСОВИ УСЛОВИЯ:

В прикачения файл на писмото предлагаме  оферта от „Парк Хотел Дряново” нощувка, закуска, обяд и вечеря:

–      33 лева на човек за престоя на ден.

–       престоя за треньора е безплатно.

–       за съпровождащи родители на децата – 40 лева.

За участниците в турнира посочената сума е включено всичко

Хранене: пълен пансион.

Съдийство – такси, застраховки, минерална вода по време на мачовете

Медицинско обслужване.

1. ИНФОРМАЦИЯ ЗА ТУРНИРА

Патрони на турнира са капитана на ПФК „Етър” Велико Търново, най-успешния Дряновски футболист национала СТАНИСЛАВ ГЕНЧЕВ  и звездата на ПФК „Верея” Стара загора МОМЧИЛ ЦВЕТАНОВ, които заявиха с организаторите , че ще има много награди и призове за децата. Съдии на мачовете ще бъдат високо Квалифицирани рефери. Медицинските лица д-р Иван Пенчев и д-р Борислав Станев ще обезпечат турнира  с линейка. За озвучаването и доброто настроение в залата, ще се погрижи официалния водещ и диджей на клуба DJ Paffy – Павел Георгиев, а входа ще е свободен. Изп. директор на Вагонен завод „Интерком АД“ Дряново г-н Валери Димитров заяви помощта си за турнира .

Медиина подкрепа на :

1.Дарик Радио.

2.Радио „БУМЕРАНГ” FM – Габрово .

3.Радио Севлиево. С шапка. Изпратено.

4.Радио и Телевизия „Добруджа” – Добрич.