НАЦИОНАЛНА ЛИГА ФУТЗАЛ

2016/2017 г.

Финални четворки

ГРУПА А (гр.Варна , ДКС „В.Левски““)       

  1. „МАГ“ (Варна)
  2. ФК „Академик Варна“ (Варна)
  3. „Нефтохимик“ (Бургас)
  4. „Унекс“ (София)

ГРУПА Б (гр.София ,зала „НСА)

1.„УНСС“ (София)

2.ФК „Г“ (София)

3.„Левски С.Запад“ (София)

4.„Гранд Про“ (Варна)

28.04.2017 г.

18.00 часа „ МАГ “  –  „ Унекс “                                     3 – 1

18.00 часа „ УНСС “  –  „ Гранд Про “                          2 – 0

20.00 часа „ Академик Варна “ –  „ Нефтохимик  “      2 – 3

20.00 часа ФК „ Г “ – „ Левски С.Запад “                       1 – 3

29.042017 г.

15.00 часа „ Унекс “  –  „ Нефтохимик  “                         5 – 5

17.00 часа „ Гранд Про “  –  „ Левски С.Запад “             1 – 3

17.00 часа „ МАГ “  –  „ Академик Варна “                     13 – 1

19.00 часа „ УНСС “  – ФК „ Г “                                         4 – 1

30.04.2017 г.       

11.00 часа „ Академик Варна “ –  „ Унекс “                     0 – 5 (сл.)

14.00 часа ФК „ Г “ –  „ Гранд Про “                                 5 – 0 (сл.)

13.00 часа „ Нефтохимик  “ –  „ МАГ “                             1 – 4

16.00 часа „ Левски С.Запад “   – „ УНСС “                     0 – 0

 

.      КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ГР. А

  №                     ОТБОР      М.      П.      Р.      З.      Г-Р      Т.
   1                      „МАГ“      3      3      –      –      20 – 3      9
   2                      „Унекс“      3      1      1      1      11 – 8      4
   3                   „Нефтохимик“      3      1      1      1      9 – 11      4
   4                 „Академик Варна“      3      –      3      3 – 21      0

 

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ ГР. Б

  №                     ОТБОР      М.      П.      Р.      З.      Г-Р      Т.
   1                    „УНСС“      3      2      1      –      6 – 1      7
   2            „Левски С.Запад“      3      2      1      –      6 – 2      7
   3                    ФК „ Г“      3      1      –      2      7 – 7      3
   4                „Гранд Про“      3      –      –      3     1 – 10      0

ПОЛУФИНАЛИ

Първи срещи (07.05.2017 г.)

15:00 ч. „ Левски С.Запад “   – „ МАГ “ гр. София , зала „НСА“

17:00 ч. „ Унекс “„ УНСС “ гр. София , зала „НСА“    

Втори срещи (13.05.2017 г.)

16:00 ч. „ УНСС “ – „ Унекс “  гр. София , зала „НСА

18:00 ч. „ МАГ “ – „ Левски С.Запад “   гр. Варна , зала „Владислав“

Трети срещи (14.05.2017 г.)

13:00 ч. „ МАГ “ – „ Левски С.Запад “   гр. Варна  , зала „Владислав“

19:00 ч. „ УНСС “ – „ Унекс “  гр. София , зала „НСА“    

 

Заб. Третите срещи се играят при равенство след първите два мача.

 

Финалните срещи ще се проведат на 19 , 20 и евентуално 21.05.2017г.