Резултат с изображение за България Франция футбол

Националите на Франция спечелиха световната квалификация срещу България в София с 1-0. Гостите отбелязаха ранен гол още в 3-та минута чрез Матюиди, който доста обърка българите и те не съумяха да излязат от това положение, макар че имаха своте възможности. Дъжд през цялото първо полувреме на мача затрудни футболистите на двата тима. Французите доминираха през първата част на мача. Същото се повтори и през втората част, като се играеше почти изцяло в нашата половина. Въпреки това втората част бе доста по-силна за нашия тим. През последните минути на мача французите намалиха темпото на игра и пазеха резултата, който ги удовлетворяваше напълно. Успехът е много важен за френския тим. Гостите ни надиграха тотално в този мач. При успех срещу Беларус след няколко дни, французите се класират. Франция е лидер в групата, а ние оставаме четвърти. Втори са шведите, а Холандия са на трето място.