Черно море губи срещу Локомотив (Пловдив) с 0-1 в  мача на „Тича“, който продължава. Гостите се разписаха чрез Буна в 29-та минута. Още два пъти през първата част пловдивчани се опитаха да атакуват вратата на Ч.море чрез  Аралица в 10-та минута и Бакалов в 20-та, но стреблата бе неточна.

Зехиров бе заменен от Дани Кики в 55-та минута.

Черно море започна доста по-агресивно втората част и наложи териториален превес, но все още не успява да изравни резултата. Бакалов и Аралица участваха в една изключително опасна атака в 69-та минута, но капитанът на гостите стреля доста неточно.

Нова смяна в Ч.море, Фенуш излезе, а на негово място влезе Марек Кузма, 69-та минута.

Нова смята в Ч.море, Минчев влезе на мястото на контузения Огнянов, в 74-та минута. Последна смяна за наставника Илиан Илиев.

Елитон напусна игра, а на негово място се появи Михалевич, в 84-та минута.

Черно море продължава да играе безидейно. В 88-та минута Димо Бакалов получи втори жълт и червен картон.

Срещата завърши след 4-минутно продължение, като Локо Пд си тръгва с три точки от „Тича“.