Завърши Държавното първенство по кикбокс в Стара Загора  в стил К1 и Фулконтакт, 04.-06.05.2018. Отборът на спортен клуб“ЙОРК“ВАРНА се представи с 4 участници и приключи този турнир с 1 златен, 2 сребърни и 1 бронзов медала.

Ето как коментира представянето на своите възпитаници, живата легенда на българският кикбокс и един от най-добрите треньори на България, Станислав Бахчеванов. „Доволен съм  от повечето бойци, които ни представиха на турнира. Шампион на България в категория до 57кг.фулконтакт 13-14г. стана Константин Аламянов, който поради липса на противници в своята категория участва в горната категория и за трети път завоюва титлата за последните 3 години. С много добра игра и психика се представи при дебюта си  Даниел Илиев 42кг.фулконтакт13-14г, въпреки контузията си. Сребро спечели и Радостин Георгиев 60кг.юн.старша К1. На Бранимир Балинов малко не му достигна да стигне  до финала и се окичи с бронзов медал, въпреки че бе най – младият участник и дебютант в К1 стила. Съжалявам че контузии и липса на противници спряха от участие шампионите в категорията си Атанас Жеков и Радослав Гичев и перспективните млади таланти Дани Желязков и Ирина Андреева.

От ръководството на клуба изказват благодарност към спонсорът ни ПЛАСТХИМ.
​ и към всички бойци, които демонстрираха висок боен дух и себераздаване.