Завърши Държавното лично първенство по кикбокс в стил К-1, което се проведе в зала „Олимпиада“ в гр. Пловдив. Организатор на събитието бе Българска конфедерация по кикбокс и муай тай, а любезен домакин бе местният кикбокс клуб „Леон Комба „. 98 състезатели от 22 клуба в цяла страна взеха активно участие в двубоите и определиха Републиканските шампиони в 29 възрастови категории.
След приключване на всички срещи стана ясен и отбрът с най-много изигрании спечелени  срещи и разбира се с най-много отличия. Първото място е за СК БОИЛ гр. Варна с 8 състезатели и 8 отличия. 7 златни и един сребърен медала. Непосредствено след тях на второ място  са ШУМЕНСКА РЕПОСТ с 4 златни, 1 сребърен и 1 бронзов медал. На трето място е СК ТИМ гр. Варна със 7 състезателя и спечелени 3 златни, 2 сребърни и 2 бронзови медала. Очаквайте скоро и цялото официално класиране и всички шампиони.