Спортно-техническата комисия към Българския футболен съюз направи размествания в програмата на мачовете от първенството и Купата на България. Наложени са  промени и в провеждането на първенството на Първа и Втора лига.

Срещите от осминафинала за Купа България се пренасрочват за 03-и до 05-и декември 2019 година.

  • Предвид писмо от 14.10.2019 година на МВР и тяхно изрично настояване и невъзможност да охраняват футболни срещи на датите около изборите  25,26,27,28 октомври и датите около балотажите на 1,2,3 и 4 ноември са наложителни промени в провеждането на първенството на Първа и Втора лига.
  • Срещите за 1/8 финала на купа България се пренасрочват за 03.12-05.12.2019 година.
  • Срещите от XIV-ти,  XV-ти и XVI-ти кръг на Първа лига, ще се играят по следната програма:

XIV кръг

29.10/вторник/ Берое Ботев Вр 13.30
  Локомотив Пд Черно море 16.00
  Царско село Лудогорец 18.30
30.10 /сряда/ Ботев Пд Арда Кж 16.00
  Етър ВТ ЦСКА –София 18.30
31.10/четвъртък/ Витоша Славия 16.00
  Левски Дунав 18.30

XV кръг

02.11 /събота/ Лудогорец Берое 17.30
05.11 /вторник/ Ботев Вр Витоша 12.30
  Славия Локомотив Пд 15.00
  Черно море ЦСКА –София 17.30
06.11 /сряда/ Дунав Ботев Пд 13.00
  Левски Етър ВТ 15.30
07.11/четвъртък/ Арда Кж Царско село 15.30

XVI кръг

08.11 /петък/ Локомотив Пд Ботев Вр 17.30
09.11 /събота/ Етър ВТ Черно море 15.00
  ЦСКА –София Славия 17.30
10.11 /неделя/ Берое Арда Кж 12.45
  Ботев Пд Левски 15.15
  Витоша Лудогорец 17.45
11.11/понеделник/ Царско село Дунав 17.30
  • Срещите от  XIII-ти, XIV-ти и XV-ти кръг на Втора лига, ще се играят по следната програма:

XIII кръг 16.00

24.10 /четвъртък/ Локомотив Сф Литекс 15.00
  Хебър Пз Пирин Бл    
  Спартака Пл Септември Сф    
  Поморие Локомотив ГО    
  Монтана Струмска слава 17.00  
  Ботев Гълъбово Черноморец Бч 18.00  
  ЦСКА 1948 Нефтохимик 1962 19.00  
15.11/петък/ Лудогорец ІІ Кариана 14.30  
  Спартак Вн почива    

XIV кръг 14.30

30.10/сряда/ Нефтохимик 1962 Лудогорец ІІ 17.30  
31.10 /четвъртък/ Хебър Пз ЦСКА 1948 13.30
  Струмска слава Поморие    
  Кариана Ботев Гълъбово    
  Септември Сф Спартак Вн    
  Черноморец Бч Локомотив Сф 15.00  
  Литекс Спартака Пл 16.30  
  Пирин Бл Локомотив ГО 18.00  
  Монтана почива    

XV кръг 14.30

09.11/събота/ Монтана Септември Сф 12.15
  Спартака Пл Черноморец Бч    
  Локомотив ГО Струмска слава    
  Ботев Гълъбово Нефтохимик 1962 16.30  
10.11 /неделя/ Локомотив Сф Кариана    
  Спартак Вн Литекс    
  ЦСКА 1948 Пирин Бл 17.00  
11.11/понеделник/ Лудогорец ІІ Хебър Пз    
  Поморие почива