Бащата на Христо Христов Димитър Димитров получи наградата от директора на дирекция „Спорт“ Кристиан Димитров

СПОРТИСТ№ 1

на ОСК „ЖСК-СПАРТАК”- ВАРНА

за  2019 г.

ХРИСТО  ХРИСТОВ-ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ –  ЕВРОПЕЙСКИ    ШАМПИОН ЗА ЮНОШИ ДО 20 ГОД.С ДВА ПОДОБРЕНИ РЕКОРДА-ИЗТЛАСКВАНЕ И ДВУБОЙ,  ОТ

СК”ТИТАН”-ВАРНА,

С ТРЕНЬОР-ЖИВКО НИКОЛОВ

                          ОТБОР № 1 ЗА -2019 г.

на ОСК”ЖСК-Спартак”Варна

Тенис на маса„ВИСША ЛИГА”-ЖЕНИ: 8-ма поредна година

ПЪРВО МЯСТО- ШАМПИОНИ НА БЪЛГАРИЯ

Състав:Таня Петрова, Анна-Мария Сибе, Алина Захария и Жанета  Желева.                                                                              

ИМЕ  ФАМИЛИЯ СПОРТЕН КЛУБ ТРЕНЬОР ПОСТИЖЕНИЯ
1.  Денис Демирев „Локомотив93”     Кл.борба Светлозар Стоянов Участие в Европ.п-во ,     2-ро м.-Балк. п-во,Две първи места на ДШ.  
2.  Божана Димитрова   „Варна ДКС”     волейбол Ставри Димитров 4-то и 5-то м. на кадетки и девойки/Финали/.
3 Мариян Владимиров  „Спартак” св.боба Наско Сичанов 3-то място ДЛОШ-кадети  
4. Елвира Краснобаева „ Грация” Худ. гимнастика Светлана Юриевна Държ.шамп. на България За ДМВ кат. ЕЛИТ.1м.-финали въже ,1м.-топка и 2м-фин.бухалки.Има завоювани -60 зл.медала от межд.турнири за -2019 г.  
5. Полина  Трифонова „Корабостроител 92”-Тенис на маса Цецо Николов ДИП-жени 1 м.-лично, 1-м.-двойки, 1 м.-см.двойки, ДОП-жени- 3 м. Европ.отб.п-во финал –жени-17 място.
6.  Никола  Петров  РК”Спартак”     ръгби Пенко Пенев 4-то-м-ДП,ръгби-7. 4-то м. за Купата и 4-м. Р-15
 
 
 
 
8. Мирослав Шмид „Комфорт”-Тенис на маса Антон Радушев ДП до -10 год. 1м.-лично 1м.-двойки, 1м.-см.двойки ДП до-12 год. 1м.-лично Открит шампионат  за деца и юноши  в Германия-1 м. до 10 години.
9. Силвия Йорданова „Г.Даскалов”  Шах мат мм Коста Ангелов Призови  класирания в ДП 6-място на Морско конче      
10.       11. Христо  Ненов       Пенчо  Дочев СК”Стрелба” Спортна стрелба     „Варна-60”   Сумо Нина Дякова     Марин Калчев 3-то м. ДП-мъже 2-ро м.ДОП-мъже, Участник в две-ЕП.   3-то м.- СП-мъже 2-ро м.- ЕП-мъже