За четвърта поредна година в гр.Варна се проведе турнир ,,Купа Варна,  ,организиран от Община Варна и СК ,,Стрелба.
В него взеха участие 70 състезатели от; СК ,,Стрелба,, Варна, Снайпер , ,Силистра, Несебър,, ,Диана ,,Ямбол, АП-Спорт,,,Светкавица ,,Търговище.
Състезанието се проведе в дисциплините 60 изстрека пн пушка и пистолет за мъже, жени, юноши и девойки и 40 изстрела на пушка и пистолет момичета и момчета.
Класиране;
Мъже пистолет Христо Ненов от СК,,Стрелба,, Варна зае 1 място.
Борис Кукучев от Несебър е на 2 място.
Трето място зае Мартин Драгомиров от АП-Спорт.
Жени пистолет

1м-Гинка Дачева Снайпер ,,Силистра
2м.Румяна Йоргова- Несебър
3м.Пламена Великова от СК,,Стрелба Варна.
В дисциплината ТИМ МИКС; на 1 място е отборът на Снайпер ,,Силистра
Втори е отборът на Несебър.
Трто място заеха състезателите Христо Ненов и Пламена Великова от СК,,Стрелба,, Варна.
В дисциплината 40 истрела пневматична пушка момичета Траяна Калоянова от СК,,Стрелба,, Варна зае 1 място .Тя е възпитаник на Спортно училище ,,Георги Бенковски ,,Варна.
В дисциплината 40 истрела с пистолет момчета Анжел Василев от СК,,Стрелба,, Варна зае 3 място. Той също е възпитаник на спортно училище ,,Георги Бенковски ,,Варна.
В дисциплината 40 истрела с пистолет момичета, състезателките от СК,,Стрелба,, Варна се представиха подобаващо добре.
Виктория Фокша зае 2 място , а Мартина Димитрова е трета.