БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ТЕНИС НА МАСА

„ВИСША ЛИГА“ – МЪЖЕ

ВРЕМЕННО КЛАСИРАНЕ

ОТБОР РЕЗУЛТАТИ Точ. Коеф. Клас.
1 2 3 4 5 6 7 8
1 Марек-Дигеста – Дупница   1:4 4:2 4:2 4:2 4:2 4:3 4:0 4:1 4:1 4:0 4:1 21 41:18 2
2 Дунав – Русе 4:1   4:1 4:2 4:2 4:1 4:1 4:0 4:1 4:1 4:1 4:0 22 44:11 1
3 Боровец -Горна Оряховица 2:4 1:4 2:4   4:2 2:4 4:2 2:4 4:0 3:4 4:1 4:2 16 32:31 4
4 Комфорт  – Варна 2:4 2:4 2:4 4:2   4:3 4:1 4:0 4:2 4:2 4:1 4:2 19 38:25 3
5 Стоянстрой – Пловдив 2:4 2:4 1:4 1:4 2:4 3:4 1:4   4:1 4:2 1:4 2:4 13 23:39 8
6 Металик – Перник 3:4 0:4 0:4 4:2 0:4 0:4 2:4 1:4   3:4 4:3 4:3 14 21:40 6
7 Роко – Шумен 1:4 1:4 1:4 1:4 4:3 1:4 2:4 2:4 4:1 4:3   2:4 14 23:39 5
8 Чоо – Пловдив 0:4 1:4 1:4 0:4 2:4 1:4 2:4 4:2 3:4 3:4 4:2   13 21:40 7

ПРОГРАМА

провеждане на Втори етапПърви турнирВисша лига”, мъже

15-16 февруари 2020 г. –СКТМ  „Комфорт“, Варна

– I-ви кръг                                              Марек-Дигеста                      – Чоо 4:1

15 февруари/събота/                             Дунав                                     – Роко 4:1

14.00  часа                                   Боровец                                           – Металик 4:0

                                               Комфорт                                – Стоянстрой 4:1   

– II-ри кръг                            Роко                                       – Марек-Дигеста 1:4

17.00 часа                             Чоо                                         – Металик 3:4

                                               Дунав                                     – Стоянстрой 4:1

                                               Боровец                                  – Комфорт              2;4

– III-ти  кръг                          Марек-Дигеста                       – Металик 4:0

16 февруари/неделя/                              Роко                                       – Стоянстрой 4:1

09.00 часа                             Чоо                                         – Комфорт 2:4

                                               Дунав                                     – Боровец                4:2         

– ІV-ти кръг                           Стоянстрой                            – Марек-Дигеста 2:4             

11.30 часа                             Металик                                 – Комфорт 2:4

                                               Роко                                       – Боровец 1:4

                                               Чоо                                         – Дунав 0:4