в гр.Шумен се проведе националния турнир по кикбокс в стил лоукик във всички възрастви групи,квалификация за Европейския шампионат в Анталия.
Надпреварата протече при голяма конкуренция между 290 участници. При перфектна домакинска организация, отличен съдийски и реферски контрол и изключителна конкуренция бяха изиграни 86 квалификационни мача в събота и 83 в неделя. Спортен клуб „Йорк“ беше представен от 10 състезатели и спечели 3 златни, 4 сребърни и 3 бронзови медала.
„Изключително съм доволен от
нашите бойци. Те за пореден път показаха, че сме фактор в българския кикбокс. Всички се раздадоха на ринга и показаха най-доброто което могат. Георги Георгиев стана шампион при юн.младша възраст, 60кг. Страхил Великов е шампион при 11-12год., 37кг.Трифон Ангелов е шампион 11-12год., 47кг.нГлория Борисова спечели сребърен медал-жени на 65кг. Мелиса Кюш е със сребърен медал при 13-14год. 47кг. Виктор Личев-сребърен медал 11-12год., 47год. Исус Атанасов също е със сребърен медал пру 11-12год., 32кг. Атанас Жеков е с бронзов медал при юн.младша на 63.5кг. Християн Иванов стана бронзов медалист при юн.младша на 54кг. Ирина Андреева геабна бронза мпри 13-14годишните, 47кг. Искам да благодаря на всички наши бойци за положеното старание,труд и желание за победа. Благодаря и на помощник треньорите на клуба Георги Тодоров, Наско Жеков и Станислав Андреев, както и на  Айрин Исметов и Марио Тодоров,  които с труда си допринесоха за този успех.Гордея се с всички вас“, коментира главният треньор Сранислав Бахчеванов.