ГДБОП и полицията нахлуха в БФС - Спорт - Стандарт Нюз

Суперкупа на България

02.08 /неделя/ЛудогорецЛокомотив Пд20.30

І кръг, Първа ига

07.08 /петък/ЦСКА 1948ЦСКА-София20.00
08.08 /събота/МонтанаАрда Кж17.45
 Ботев ВрЛудогорец20.00
09.08 /неделя/Ботев ПдЛокомотив Пд18.45
 СлавияЧерно море21.00
10.08/понеделник/ЛевскиБерое20.00
11.08/вторник/Царско селоЕтър ВТ20.00

ІІ кръг

14.08 /петък/ЛудогорецСлавия20.00
15.08 /събота/Локомотив ПдБотев Вр17.45
 Арда КжЛевски20.00
16.08 /неделя/Етър ВТЧерно море17.45
 ЦСКА-СофияБотев Пд20.00
17.08/понеделник/Царско селоМонтана17.45
 БероеЦСКА 194820.00

ІII кръг

21.08 /петък/СлавияЛокомотив Пд20.00
22.08 /събота/Ботев ВрЦСКА-София18.45
 Черно мореЛудогорец21.00
23.08 /неделя/ЛевскиЦарско село17.45
 Ботев ПдБерое20.00
24.08/понеделник/МонтанаЕтър ВТ18.45
 ЦСКА 1948Арда Кж21.00

ІV кръг

28.08 /петък/Царско селоЦСКА 194818.45
 БероеБотев Вр21.00
29.08 /събота/Арда КжБотев Пд17.00
 МонтанаЛевски19.00
 Етър ВТЛудогорец21.15
30.08 /неделя/Локомотив ПдЧерно море18.45
 ЦСКА-СофияСлавия21.00

Първите 5 кръга във Втора лига:

Есен

Август

I кръг 18.00 часа

07.08 /петък/Хебър ПзПирин Бл17.45
 Лудогорец ІІМиньор Пк19.00 
08.08 /събота/Струмска славаСептември Сф  
 Дунав РсВитоша Бистр  
 Янтра ГбКариана    
 Спортист СвогеЛокомотив Сф  
 Септември СимЛитекс19.00 
 СозополДобруджа19.00 
 Локомотив ГОНефтохимик 196220.00 

II кръг 18.00 часа

14.08 /петък/Миньор ПкСпортист Своге17.45
15.08 /събота/Септември СфНефтохимик 1962  
 Локомотив СфЛокомотив ГО  
 ДобруджаЛудогорец ІІ  
 Кариана  Септември Сим  
 Струмска славаДунав Рс  
 ЛитексСозопол19.00 
 Витоша БистрХебър Пз19.00 
 Пирин БлЯнтра Гб20.00 

III кръг 18.00 часа

19.08 /сряда/Янтра ГбВитоша Бистр18.00
 Дунав РсСептември Сф  
 Хебър ПзСтрумска слава  
 Спортист СвогеДобруджа  
 Септември СимПирин Бл19.00 
 СозополКариана  19.00 
 Лудогорец ІІЛитекс19.00 
 Локомотив ГОМиньор Пк20.00 
 Нефтохимик 1962Локомотив Сф20.00 

IV кръг 18.00 часа

23.08 /неделя/Миньор ПкНефтохимик 1962  
 ДобруджаЛокомотив ГО  
 Струмска славаЯнтра Гб  
 Дунав РсХебър Пз  
 ЛитексСпортист Своге19.00 
 Витоша БистрСептември Сим19.00 
 Пирин БлСозопол20.00 
24.08/понеделник/Кариана  Лудогорец ІІ  
25.08/вторник/Септември СфЛокомотив Сф18.00

V кръг 18.00 часа

28.08 /петък/Лудогорец ІІПирин Бл19.00 
29.08 /събота/Хебър ПзСептември Сф  
 Янтра ГбДунав Рс  
 Спортист СвогеКариана    
 Септември СимСтрумска слава19.00 
 СозополВитоша Бистр19.00 
 Локомотив ГОЛитекс20.00 
 Нефтохимик 1962Добруджа20.00 
31.08/понеделник/Локомотив СфМиньор Пк18.00