Вчера, на градският стадион „Локомотив“ се проведе поредното дерби от 8-ми кръг на Северозападна Трета лига-мъже, между отборите на домакините от „Локомотив 1927“ и отбора на „Вихър“ Славяново. Силна подкрепа от феновете и пълни трибуни! Страхона игра на дряновските железничари, безброй положения и пред двете врати,  довели до два страхотни гола за домакините. Голмайстори за Локо: Георги Колев 47-ма минута, а централният нападател Момчил Петров бе точен в 75-та минута на срещата. В мача се отличи вратарят на Локо – младата надежда, 17-годишният Никола Василев, който направи три блестящи спасявания и запази вратата си суха, като допренесе за победата на Локо Дряново.  Краен резултат от мача ФК „ЛОКОМОТИВ 1927“ – ФК „ВИХЪР“ СЛАВЯНОВО 2:0.

Локомотив Дряново е 7-ми във временното класиране на Северозападна Трета лига.