България - Уелс сряда 14 Октовмри - BET-BG.com

Националният тим на България отстъпи като домакин на Уелс  с 0-1 в мач от турнира Лига на нациите. Голът на Джонатан Уилямс донесе трета поредна загуба за България само в рамките на няколко дни.  Той се разписа в 85-та минута.

Равностойно първо полувреме. Леко по-активни бяха гостите от Уелс. Българите не създадоха нито една опасна ситуация пред вратата на съперника. Не повече от 500 зрители на националния стадион наблюдават мача. От Десподов и Неделев се очаква много повече от това, което показаха през първата част.

През второто полувреме агресията в играта на българите беше видима. Показаха доста по-голям хъс за изява, но до там. Опитваха да застрашават вратата на гостите, но в крайна сметка получиха гол във вратата си. Поредно разочарование поднесено от българските футболни национали.

Последни сме в класирането в групата с 1 точка.