Резултати от трета лига, футбол - Спорт

 Североизточна Трета лига 2020/21:

17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч / X кръг:
Черноморец (Балчик) - Шумен 2007 (Шумен)                  5:2 (2:1) 
Доростол-Светкавица (Силистра) - Устрем Д (Дончево)       1:3 (0:0) 
18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч / X кръг:
Дунав (Русе) - Черноломец 1919 (Попово)                     
Тополи 2010 (Тополи) - Светкавица Търговище (Търговище)     
Лудогорец 1945 III (Разград) - Септември 98 (Тервел)        
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна)                   
Кубрат 2016 (Кубрат) - Интер (Добрич)                       

Северозападна Трета лига 2020/21:

14 октомври 2020 г., сряда, 16:00 ч / XI кръг:
Ботев II (Враца) - Севлиево (Севлиево)                    0:0 
18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч / XI кръг:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бдин 1923 (Видин)                  
ОФК Локомотив (Мездра) - Вихър (Славяново)                  
Пещера (Галата) - Локомотив 1927 (Дряново)                  
Дреновец (Дреновец) - Етър ВТ II (Велико Търново)           
Партизан (Червен бряг) - Спартак (Плевен)                   
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                     
Левски 2020 (Лом) - Левски 2007 (Левски)                    
Академик (Свищов) - Първа атомна (Козлодуй)                -

Югозападна Трета лига 2020/21:

17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч / XI кръг:
Пирин 1941 (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                1:3 (0:1) 
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)         1:1 (0:1) 
Балкан 1929 (Ботевград) - Беласица (Петрич)               2:0 (1:0) 
Вихрен 1925 (Сандански) - Оборище (Панагюрище)            2:1 (1:1) 
Надежда (Доброславци) - Кюстендил (Кюстендил)             0:2 (0:1) 
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (Чепинци)                    0:0 
Перун 1978 (Кресна) - Гранит (Владая)                     1:0 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Банско (Банско)          2:0 (2:0) 
Чавдар (Етрополе) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)              2:1 (2:1) 

Югоизточна Трета лига 2020/21:

17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч / XI кръг:
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)               6:1 (4:1) 
Несебър (Несебър) - Спартак 1947 (Пловдив)                1:2 (1:1) 
Марица 1921 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)             отложен 
Верея (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)   1:2 (1:1) 
Борислав 2009 (Първомай) - Родопа Смолян (Смолян)         0:1 (0:1) 
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Карнобат (Карнобат)               2:0 (1:0) 
Хасково (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас)              1:2 (1:1) 
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                        2:1 (1:1) 
Гигант (Съединение) - Извор (Горски извор)                2:1 (2:0