Волейболната среща жени между отборите на Перун Варна и Казанлък волей започна във Варна. Това е среща от женското първенство, трети кръг . Отборът на варненки е на последно място без спечелен мач, а съставът на Казанлък пристигна в морската столица с две победи.

Много грешки от начален удар за домакините през първата част.

Много слаба втора част за отбора на Перун срещу Казанлък волей. Варненки допуснаха много грешки в посрещането. Най-добре през втория гейм за отбора на гостите беше Селин Салим. Проблемът на сервис е основен в тима на домакините.

Категорична и напълно заслужена победа за отбора на Казанлък волей с 3-0 гейма. Казанлък използваха почти всичките си състезателки в този мач, а варненки допуснаха доста грешки и закономерно отстъпиха. Те остават на последното място в класирането.