Отборът на Черно море заслужено стигна до победата и до трите точки в домакинския си мач срещу Ботев Враца. Варненци показаха по-добра игра през цялото време. Преси ръка противника в половината му и напълно заслужено спечелиха двубоя.

LIVE:

Първоначален домакински натиск, без сериозна заплаха за вратата на гостите. Ч.море играе по-добре вече 15 минути. Често накъсване на играта за груби влизания. Юлиан Ненов в 18 минута разтресе страничния ляв стълб на вратата на домакините с бомбен удар. В 33 минута Файсел Касми се освободи сам и с далечен удар отбеляза.Н’Диайе в 45 минута изравни с глава на голлинията.

Втора част:

Добра стрелба на Панайотов в 47 минута, но вратарят Митов изби. Илиев секунди след това пропусна от добра позиция.

Черно море играе много по-добре от началото на второто полувреме, като пресира постоянно противника и създаде няколко опасни ситуации. Димов в 60 минута уцели напречната греда на гостите. В 79 минута бомбено воле на Курьор за 2-1. Красиво изпълнение.