СЕВЕРОИЗТОЧНА ТРЕТА ФУТБОЛНА ЛИГА: ПРОГРАМА ПРОЛЕТЕН ДЯЛ 2018/2019 Г. |  Форум 24
 Североизточна Трета лига 2020/21
XIV кръг - отложен мач
25 ноември 2020 г., сряда, 14:00 ч:
Дунав (Русе) - Лудогорец 1945 III (Разград)                - 
XIII кръг - отложен мач
29 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Лудогорец 1945 III (Разград)        - 
XIV кръг - отложен мач
29 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч:
Доростол-Светкавица (Силистра) - Спартак 1918 (Варна)      - 
 III кръг - отложен мач
5 декември 2020 г., събота, 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 III (Разград)   

Северозападна Трета лига 2020/21

29 ноември 2020 г., неделя, 14:30 ч / XVII кръг:
Дреновец (Дреновец) - Бдин 1923 (Видин)                    - 
Ботев II (Враца) - Пещера (Галата)                         - 
Партизан (Червен бряг) - ОФК Локомотив (Мездра)            - 
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)             - 
Левски 2020 (Лом) - Вихър (Славяново)                      - 
Академик (Свищов) - Локомотив 1927 (Дряново)               - 
Първа атомна (Козлодуй) - Етър ВТ II (Велико Търново)      - 
Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево)                 - 
Трявна (Трявна) - Спартак (Плевен)                         - 

Югозападна Трета лига 2020/21

28 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч / XVII кръг:
Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)             - 
Надежда (Доброславци) - Балкан 1929 (Ботевград)            - 
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1941 (Разлог)                  - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)      - 
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)                      - 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Оборище (Панагюрище)            - 
Банско (Банско) - Кюстендил (Кюстендил)                    - 
на неутрален терен: *
Гранит (Владая) - Левски (Чепинци)                         - 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Гранит.

Югоизточна Трета лига 2020/21

28 ноември 2020 г., събота, 14:30 ч / XVII кръг:
Верея (Стара Загора) - Левски (Карлово)                    - 
Борислав 2009 (Първомай) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                  - 
Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък)               - 
Атлетик (Куклен) - Спартак 1947 (Пловдив)                  - 
Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)                - 
Извор (Горски извор) - Димитровград 1947 (Димитровград)    - 
Сокол (Марково) - Родопа Смолян (Смолян)                   - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)