Футболистите на ЦСКА София отстъпиха в домакински мач от Лига Европа на швейцарския Йънг Бойс с 0-1. Голът отбеляза Нсаме в 34 минута. Цялата среща се игра при изключително гъста мъгла в столицата ни. Гостуващия тим с нищо не превъзхождаше нашия отбор, но този случаен гол реши мача в тяхна полза. ЦСКА София е на последно място в класирането в групата. Дори на теория шансовете ни за продължаване напред са почти нулеви.

*********************************************

LIVE:

ЦСКА-София и Йънг Бойс играят мача си от четвъртия кръг в групите на Лига Европа.

До 20-та минута домакините от ЦСКА стоят добре на терена и се противопоставят успешно. Равностойна игра.

Мъгла в столицта ни покри стадиона и трудно можеше да се разбере какво се слува на терена. Точно в този момент в 34-та минута гостите се разписаха във вратата на българите. Разписа се Нсаме.

Бруно Акрапович записва своеобразен рекорд у нас. Той става първият треньор историята в България, който в рамките на един сезон води в Европа два отбора-Локо Пд и ЦСКА Сф.

Второ полувреме:

В края на първата част и от началото на второто полувреме гостите играят по-добре. Използват много умело фланговете. След гола швейцарците играят без напрежение.

В 74 минута капитанът на гостите Лустенбергер се контузи и напусна играат. Той е основен стълб в защитата. Това може да се отрази положително на нашия тим.

При загуба ЦСКА СФ много се отдалечава от швейцарския тим и на практика губи шансве дори на теория за продължаване напред.

В последните минути на мача нашият тим хвърля всички сили в атака, но не се получава.