ЦСКА - ЧФР Клуж, на живо - Topsport.bg

Футболистите на ЦСКА Сф не успяха да стигнат до победа при гостуването си на румънския ЧФР Клуж в Лига Европа, мач от петия кръг на груповата фаза. Краен резултат 0-0. През първото полувреме двата тима не показаха нищо особено. През втората част българите имаха реални шансове за гол, които Али Соу пропиля. В 86 минута втори жълт и червен картон за Чипчиу от румънския тим. Общо взето футбол на средно ниво. Столичани са последни в класирането в група А.

LIVE:

Клуж приема ЦСКА Сф в мач от петия кръг в груповата фаза на Лига Европа. Във втората минут, Перейра стреля много опасно.

КЛУЖ: 34. Балградеан, 16. Сушич, 4. Манеа, 3. Бурка, 45. Камора, 27. Чипчиу, 8. Докович, 99. Рондон, 7. Паун, 11. Перейра, 22. Бебелюх

ЦСКА-СОФИЯ: 1. Бусато, 26. Антов, 2. Матей, 11. Занев, 15. Вион, 21. Юга, 3. Жеферсон, 8. Кери, 13. Санкаре, 22. Соу, 30. Йомов

Двата тима изиграха едно почти равностойно първо полувреме. Общо взето много футбол през първата част нямаше.

През втората част на мача до 68 минута двата отбора не показват нищо интересно. Соу можеше да се разпише в 65 минута, но пропусна.

В 77 минута Соу пропусна още една златна възможност от вратарското поле, като не успя да засече топката с глава.

Тиаго също пропуска добър шанс за гол в 84 минута, след като се сблъскаха с вратаря на домакините.

В 86 минута втори жълт и червен картон за Чипчиу. Много силни минути за нашия тим в последните минути на мача. Енрике се включи добре. Още няколко пропуска за българите в продължението на мача.