• СТК констатира прекратяване на трудовия договор без предизвестие за неплатени месечни възнаграждения от ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ на Викторио Димитров Павлов – старши треньор, считано от 27.10.2020 година.
  • Поради прекратяване по вина на  ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“ на  срещата от 16-ти кръг на Втора лига, между отборите на ПФК „Лудогорец 2“ и ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“, на основание чл. 24, ал 9 от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2020/2021, се присъжда служебна загуба за ПФК „Нефтохимик Бургас 1962“. Към резултата при прекратяването на срещата 2 : 0, се прибавят три гола за ПФК „Лудогорец 2“, като крайния резултат на срещата става 5 : 0 в полза на ПФК „Лудогорец 2“.
  • Поради заявено напускане на Първенството на Втора лига, отбора на ФК „Кариана“ Ерден се изважда от състава на групата и на основание чл. 24, ал. 8 и във връзка с чл.24, ал. 7от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2020/2021,  през следващата спортно-състезателна година отбора ще може да се състезава в Четвърто ниво на българския футбол – „А“ ОФГ  . На основание чл. 24, ал. 11, буква б/ от Наредбата за първенствата и турнирите в системата на БФС сезон 2020/2021, резултатите в играните от ФК „Кариана“ Ерден до този момент срещи се запазват,  а в срещите оставащи до края на първенството се присъжда служебна загуба при резултат от 3:0 в полза на отборите, с които следва да играе по програма. 
  • Отложената среща от 1/16 финал за купа България между отборите на ОФК“Спортист“ Своге и ПФК „Лудогорец 1945“, ще се играе на 11.02/четвъртък/ 2021 от 14.30 часа. По искане на ОФК „Спортист“ Своге и съгласие на ПФЛ срещата ще се играе на ст. Хювефарма Арена – гр.Разград.
  • Приема предложената програма за провеждане на срещите от 1/8 финалите за купа България, както следва:

Купа България 1//8 финал

01.03 /понеделник/Локомотив ПдБеласица17.30
02.03 /вторник/Етър ВТАрда Кж17.30 
 ЦСКА-СофияЧерно море17.30
03.03/сряда/Ботев ПдЦСКА194812.00
 Царско селоСпортист/Лудогорец15.00
 ЛевскиБерое18.00
04.03 /четвъртък/СлавияМонтана17.30 
 Ботев ВрЧерноморец /Бч/17.30 
  • Приема предложената програма от 17-ти до 20-ти кръг на Първа лига, както и отложени срещи, както следва:

Пролет

Февруари

Отложена среща от 1/16 финал купа България

11.02/четвъртък/Спортист-  СвогеЛудогорец Рз14.30

XVII кръг

12.02 /петък/Ботев ПдАрда Кж17.30
13.02 /събота/Ботев ВрБерое12.30
 Черно мореЛокомотив Пд15.00
 СлавияЦСКА-София17.30
14.02 /неделя/ЦСКА 1948Царско село14.30
 ЛевскиМонтана17.00
15.02/понеделник/ЛудогорецЕтър ВТ16.00

XVIII кръг

19.02 /петък/МонтанаЦСКА 194817.30
20.02 /събота/Арда КжБотев Вр12.30
 Локомотив ПдЛудогорец15.00
 ЦСКА-СофияЧерно море17.30
21.02 /неделя/БероеСлавия14.30
 Етър ВТЛевски17.00
22.02 /понеделник/Царско селоБотев Пд17.30

XIX кръг

26.02 /петък/Локомотив ПдЕтър ВТ17.30
27.02 /събота/СлавияАрда Кж12.15
 ЛудогорецЦСКА-София15.00
 Черно мореБерое17.45
28.02 /неделя/Ботев ВрЦарско село12.00
 Ботев ПдМонтана14.30
 ЦСКА 1948Левски17.00

Март

XX кръг

06.03 /събота/Арда КжЧерно море15.00
 ЦСКА-СофияЛокомотив Пд17.30
07.03 /неделя/Етър ВТЦСКА 194812.00
 БероеЛудогорец14.30
 ЛевскиБотев Пд17.00
08.03 /понеделник/Царско селоСлавия17.30
09.03/вторник/МонтанаБотев Вр17.30
  • Приема предложената програма от 18-ти до 22-ри кръг на Втора лига, както следва:

Пролет

Февруари

XVIII кръг 14.00

12.02/петък/Пирин БлХебър Пз15.00
13.02 /събота/Септември СфСтрумска слава  
 ЛитексСептември Сим  
 ДобруджаСозопол  
 Нефтохимик 1962Локомотив ГО  
15.02 /понеделник/Локомотив СфСпортист Своге13.30
16.02/вторник/Миньор ПкЛудогорец ІІ  
 Янтра ГбПочива  

XIX кръг 14.00

20.02 /събота/Нефтохимик 1962Септември Сф  
 Спортист СвогеМиньор Пк  
 СозополЛитекс  
21.02 /неделя/Янтра ГбПирин Бл12.00
 Лудогорец ІІДобруджа  
22.02/понеделник/Локомотив ГОЛокомотив Сф15.00
 Хебър Пз,Септември Сим, Струмска славаПочиват  

XX кръг 14.00

26.02/петък/Пирин БлСептември Сим15.00
27.02 /събота/ДобруджаСпортист Своге  
 Миньор ПкЛокомотив ГО  
 Локомотив СфНефтохимик 1962  
28.02 /неделя/ЛитексЛудогорец ІІ  
01.03/понеделник/Струмска славаХебър Пз15.00
 Септември Сф, Янтра Гб, СозополПочиват  

XXI кръг 15.30

05.03/петък/СозополПирин Бл17.30
06.03/събота/Локомотив СфСептември Сф12.30
 Нефтохимик 1962Миньор Пк  
 Локомотив ГОДобруджа  
 Янтра ГбСтрумска слава  
07.03/неделя/Спортист СвогеЛитекс  
 Септември Сим, Хебър Пз Лудогорец ІІПочиват  

XXII кръг 15.30

10.03 /сряда/Септември СфХебър Пз15.30
 Струмска славаСептември Сим  
 ДобруджаНефтохимик 1962  
 Пирин БлЛудогорец ІІ  
11.03/четвъртък/Миньор ПкЛокомотив Сф15.30
 ЛитексЛокомотив ГО  
 Янтра Гб, Созопол, Спортист СвогеПочиват