Резултати от волейболното първенство при жените - Волейбол - БГ Волейбол -  Gong.bg

Волейболистите на Черно море (Варна) се справиха при домакинството си на Ботев (Луковит) в отложената среща от първи кръг на Втората осмица. Варненци спечелиха трудно с 3:2 (25:19, 25:20, 23:25, 23:25, 17:15). Ч.море са шести с 6 точки (2 победи, 3 загуби), а отборът от Луковит е четвърти с 10 точки (3 победи, 4 поражения).

Волейболистите на Хебър (Пазарджик) с нова победа в Суперлигата. Те победиха  ЦСКА с 3:0 (25:13, 25:19, 25:20) в отложен мач от четвърти кръг. Тимът на  Атанас Петров е лидер в класирането с 16 точки (5 победи, 1 загуба). ЦСКА са осми с 0 точки.

Волейболистките на Берое (Стара Загора) победиха като домакини Перун (Варна) с 3:0 (25:13, 25:14, 25:17) в мач от седми кръг на женското първенство.

Старозагорки заемат трето място във временното класиране. Варненки са последни.

Волейболистките на Локомотив  (София) победиха като домакини Казанлък с 3:2  (13:25, 27:25, 13:25, 25:19, 15:9) в мач от седми кръг на женското първенство. Тимът на Страхил Балов записа трета победа в шампинат и е на пето място във временното класиране. За отбора на  Казанлък това е втора загуба, като с пет победи и 15 точки те все още са лидери в класирането.