Трета аматьорска лига | bgclubs.eu

Североизточна Трета лига 2020/21

27 февруари 2021 г., събота, 14:00 ч / XVI кръг:
Дунав (Русе) - Ботев (Нови пазар)                          - 
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол-Светкавица (Сс)       - 
Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево)                 - 
Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Интер (Добрич)            - 
28 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч / XVI кръг:
Тополи 2010 (Тополи) - Кубрат 2016 (Кубрат)                - сл. 
Черноломец 1919 (Попово) - Черноморец (Балчик)             - 
Спартак 1918 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                  - 

Северозападна Трета лига 2020/21

28 февруари 2021 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев II (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                       - 
Дреновец (Дреновец) - Партизан (Червен бряг)               - 
на неутрален терен: *
Пещера (Галата) - Павликени (Павликени)                    - 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Пещера.
ОФК Локомотив (Мездра) - Левски 2020 (Лом)                 - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов)                 - 
Вихър (Славяново) - Първа атомна (Козлодуй)                - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Левски 2007 (Левски)            - 
Етър ВТ II (Велико Търново) - Трявна (Трявна)              - 
Севлиево (Севлиево) - Спартак (Плевен)                     - 

Югозападна Трета лига 2020/21 

24 февруари 2021 г., сряда, 14:00 ч / XVIII кръг:
Марек 1915 (Дупница) - Левски (Чепинци)                    - 
на неутрален терен: *
Гранит (Владая) - Кюстендил (Кюстендил)                    - 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Гранит.
Банско (Банско) - Оборище (Панагюрище)                     - 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)               - 
Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин 1941 (Разлог)       - 
Перун 1978 (Кресна) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Велбъжд (Кюстендил) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 
Надежда (Доброславци) - Вихрен (Сандански)                 - 

Югоизточна Трета лига 2020/21

24 февруари 2021 г., сряда, 14:00 ч / XI кръг:
Марица 1921 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)              - 
24 февруари 2021 г., сряда, 14:00 ч / XVII кръг:
Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък)               - 
Атлетик (Куклен) - Спартак 1947 (Пловдив)                  -