Може да бъде изображение с 3 people, including Yana Radeva and Светлозар Стоянов, стоящи хора, на закрито и текст, който гласи 'обб бола REDETS'
Светлозар Стоянов

Светльо Стоянов е треньор в клуба по класическа борба „Локомотив -93“-Варна. състезателите на този клуб направиха истински фурор тази година в зимните първенства и турнири. Много медали и титли за класиците. От последният държавен шампионат в Бургас състезателите на Светльо и Христо Филчев спечелиха 3 титли. Станаха втори в отборното класиране на страната при участие на 24 клуба. това е доста сериозен успех. Светльо разказва за успехите, мотивацията и очакванията в интервю за Радио Варна и „Народен спорт“.

Може да бъде изображение с 8 people, including Светлозар Стоянов and Филип Иванов, стоящи хора и текст, който гласи 'самоков спорт Zet'
Може да бъде изображение с 5 people, including Светлозар Стоянов, стоящи хора и на закрито