Трета аматьорска лига | bgclubs.eu

Североизточна Трета лига 2020/21:

10 април 2021 г., събота, 16:00 ч / XXII кръг:
Дунав (Русе) - Черноморец (Балчик)                         - 
Ботев (Нови пазар) - Шумен 2007 (Шумен)                    - 
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)          - 
11 април 2021 г., неделя, 16:00 ч / XXII кръг:
Кубрат 2016 (Кубрат) - Доростол-Светкавица (Силистра)      - сл. 
Лудогорец 1945 III (Разград) - Интер (Добрич)              - 
Тополи 2010 (Тополи) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      - 
Черноломец 1919 (Попово) - Спартак 1918 (Варна)            - 

Северозападна Трета лига 2020/21:

11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч / XXVI кръг:
Бдин 1923 (Видин) - Вихър (Славяново)                      - 
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра (Полски Тръмбеш)          - 
Етър ВТ II (Велико Търново) - ОФК Локомотив (Мездра)       - 
Севлиево (Севлиево) - Пещера (Галата)                      - 
Спартак (Плевен) - Дреновец (Дреновец)                     - 
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)              - 
Първа атомна (Козлодуй) - Павликени (Павликени)            - 
Академик (Свищов) - Левски 2020 (Лом)               

Югозападна Трета лига 2020/21:

10 април 2021 г., събота, 16:00 ч / XXVI кръг:
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 1937 (Ихтиман)                - 
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                    - 
Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой (Сливница)          - 
Кюстендил (Кюстендил) - Балкан 1929 (Ботевград)            - 
Левски (Чепинци) - Вихрен (Сандански)                      - 
Гранит (Владая) - Надежда (Доброславци)                    - 
Банско (Банско) - Велбъжд (Кюстендил)                      - 
Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Перун 1978 (Кресна)             - 
Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист 2011 (Самоков)

Югоизточна Трета лига 2020/21 :

10 април 2021 г., събота, 17:00 ч / XXVI кръг:
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)           - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Несебър (Несебър)       - 
Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)             - 
Карнобат (Карнобат) - Верея (Стара Загора)                 - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Сокол (Марково) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)                    - 
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                     - 
11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч / XXVI кръг:
Левски (Карлово) - Спартак 1947 (Пловдив)                  - 
Извор (Горски извор) - Хасково (Хасково)