Може да бъде изображение с 4 души, изправени хора и на закрито

НИКОЛЕТА СТАМЕНОВА ОТ КЛУБ „ЛЕВСКИ“ Е ШАМПИОН В МНОГОБОЯ ПРИ ДМВ НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО, КАТЕГОРИЯ „А“ – ДМВ И ДМВ ДО 10г.

Николета Стаменова от клуб “Левски“ е победител в многобоя при ДМВ на ДП „А“ категория, което се провежда в столичната зала „София“. Тя събра сбор от 54.875 т. Личен треньор на Николета е Кристина Илиева.
Втора се класира Лора Христова от клуб „Нюанс НСА“ със сбор от 53.325, а нейни треньори са Нина Димитрова и Анета Авакян. Бронзовият медал спечели Ивайла Велковска от клуб „Левски Триадица“, която събра сбор от 52.291т., а личният треньор на Ивайла е Мария Кънчева.

Топ осем допълват – на 4-то място – Габриела Пеева (Левски), пета се класира Анания Димитрова (Левски), шеста – Александрина Парашкевова (Олимпия, Бургас), седма се класира Христина Зекова (София спорт 2017) и топ осем затваря Мая Пенева от клуб „Тракия“ Плводив.
В многобоя се явиха първите 60 класирали на квалификацията, а общо в квалификациите участваха 92 гимнастички.
Квалификациите включваха изпълненията на всички с топка и бухалки, а първите 60 играта и обръч и лента.
Имаше много интересни композиции и си личеше, че с малките гимнастички някои от клубовете работят много правилно и методично.