Александър Иванов

На Държавното първенство по двубой /спортно ориентиране/  в гр. Шумен в  отборното класиране при момчетата до 13 години състезателите на клуб „Гаата“-Варна  спечелиха безапелационно първото място в състав(Александър Иванов, Никола Николов, Христо Лангаров, Валентин Костадинов).  В отборното класиране момичетата отново спечелиха титлата и златните медали в състав(Рая Вачкова, Калатея Николова, Гергана Гушева, Габриела Ганева). През втория ден на двубоя до 15 годишните отборът на СК „Галата 2009“ спечели сребърните медали при момчетата в отборното класиране в състав (Диан Иванов, Александър Иванов, Диан Петров). Момичетата до 15г. спечелиха бронзовите медали в състав (Ивалина Петрова, Адриана Георгиева, Гергана Гушева). Общо спечелени медали за двата дни: 16 (9 златни, 3 сребърни, 4 бронзови) + 4 купи.