Променят формата на Токио 2020 - Topsport.bg

24 юли, събота

9.00-14.30 и 18.00-22.00 Бадминтон сестри Стоеви и Линда Зечири – групи

9.00-22.30 Тенис на маса Полина Трифонова – квалификации и първи кръг

10.00-22.00 Спортна гимнастика Дейвид Хъдълстоун – квалификации

11.00-14.30 и 17.00-20.30 Бокс Станимира Петрова 57 кг – 1/16-финали

11.00-14.30 Джудо Янислав Герчев 60 кг – елиминации и четвъртфинал

? 17.00-19.50 Джудо Янислав Герчев 60 кг – репешажи, полуфинали и финал

19.00-21.30 Плуване Любомир Епитропов 100 м бруст – серии

25 юли, неделя

9.00-12.00 Сп. стрелба Мария Гроздева и Ант. Костадинова – 10 м в. пист.

10.00-15.30 и 18.00-21.30 Бадминтон сестри Стоеви и Линда Зечири – групи

11.00-14.45 и 17.00-20.45 Бокс Стойка Кръстева 51 кг – 1/16-финали

? 11.30-11.45 Плуване Любомир Епотропов 100 бруст – полуфинали

? 14.00-17.45 Тенис на маса Полина Трифонова – втори кръг

19.00-21.30 Плуване Д. Петкова 100 бр. серии и К. Лефтеров 100 гр. серии

26 юли, понеделник

10.00-15.30 и 18.00-21.30 Бадминтон сестри Стоеви и Линда Зечири – групи

? 10.00-17.45 Тенис на маса Полина Трифонова – втори и трети кръг

? 10.30-12.40 Плуване Любомир Епотропов 100 бруст – финал

                       ? Плуване Диана Петкова 100 бр. – пф и К. Лефтеров 100 гр. – пф

11.00-14.45 и 17.00-20.45 Бокс Даниел Асенов 52 кг – 1/16-финали

                                            ? Бокс Станимира Петрова 57 кг – 1/8-финали

11.00-14.30 Джудо Ивелина Илиева 57 кг – елиминации и четвъртфинал

17.00-19.50 Джудо Ивелина Илиева 57 кг – репешажи, полуфинал и финал

19.00-21.30 Плуване Антъни Иванов 200 бътерфлай – серии

                    Плуване Диана Петкова 200 съчетано – серии

27 юли, вторник

10.00-15.30 и 18.00-21.30 Бадминтон сестри Стоеви и Линда Зечири – групи

? 10.00-22.30 Тенис на маса Полина Трифонова – трети кръг и осминафинали

? 10.00-12.25 Плуване Антъни Иванов 200 бътерфлай – полуфинали

                       Плуване Диана Петкова 200 съчетано – полуфинали

                       ? Плуване Диана Петкова 100 бр. – ф и К. Лефтеров 100 гр. – ф

11.00-14.30 Джудо Ивайло Иванов 81 кг – елиминации и четвъртфинал

? 17.00-19.50 Джудо Ивайло Иванов 81 кг – репешажи, полуфинал и финал

19.00-21.30 Плуване Любомир Епитропов 200 м бруст – серии

                    Плуване Йосиф Миладинов – 100 св стил – серии

28 юли, сряда

9.00–14.30  Бадминтон Линда Зечири – групи

9.00-15.10 Стрелба Селин Али – трап квалификации първи ден

? 10.30-13.05 Плуване Антъни Иванов 200 бътерфлай – финал 10.49

                       ? Плуване Любомир Епитропов 200 м бруст – полуфинали 11.21

                       ? Плуване Диана Петкова 200 съчетано – финал 11.45

                       ? Плуване Йосиф Миладинов – 100 св. стил – полуфинали 10.30

? 11.00-11.30 и 17.00-17.30 Бокс Станимира Петрова 57 кг – ¼-финали

? 15.00-18.00 Тенис на маса Полина Трифонова – ¼-финали

? 19.15-21.50 Спортна гимнастика Дейвид Хъдълстоун – многобой финал

19.00-21.30 Плуване Калоян Лефтеров 200 м гръб – серии

20.00-22.00 Вдигане на тежести Божидар Андреев 73 кг

29 юли, четвъртък

9.00-12.45 Сп. стрелба – М. Гроздева и Ант. Костадинова – 25 м пист. прецизна (кв.)

? 9.00-15.30 Бадминтон Линда Зечири – осминафинал

? 9.00-16.55 Стрелба Селин Али – трап квалиф. втори ден и финал 14.30

? 10.30-13.10 Плуване Калоян Лефтеров 200 м гръб – полуфинал 11.04

                       ? Плуване Любомир Епитропов 200 м бруст – финал 10.30

                       ? Плуване Йосиф Миладинов  100 св. стил – финал 11.30

? 13.00-14.10 и 19.00-20.10 Бокс Стойка Кръстева 51 кг – 1/8-финали

? 11.00-22.00 Тенис на маса Полина Трифонова – полуфинали, бронз и финал

? 17.00-22.00 Бадминтон сестри Стоеви – четвъртфинал

19.00-21.30 Плуване Йосиф Миладинов и Антъни Иванов 100 бътер. – серии

30 юли, петък

9.00-14.30 Сп. стр. М. Гроздева и Ант. Костадинова – 25 м пист. финал 14.00

9.00-12.30 Лека атлетика Ина Ефтимова 100 м – серии 11.40

                                           Тихомир Иванов висок скок – квалификации 9.15

? 9.00-15.30 Бадминтон Линда Зечири – четвъртфинали

? 10.30-12.00 Плуване Й. Миладинов и Ант. Иванов 100 бътер. – ½-фин. 10.30

                       ? Плуване Калоян Лефтеров 200 м гръб – финал 10.50

19.00-21.00 Лека атлетика Габриела Петрова троен скок – квалификации 19.05

31 юли, събота

? 9.00-16.00 Бадминтон сестри Стоеви – полуфинал

? 10.30-10.37 Плуване Й. Миладинов и Ант. Иванов 100 бътерфлай – финал

? 11.00-13.55 и 17.00-19.55 Бокс Станимира Петрова 57 кг – полуфинали

                                              ? Бокс Даниел Асенов 52 кг – осминафинали

? 18.00–23.00 Бадминтон Линда Зечири – полуфинал

? 19.00-21.55 Лека атлетика Ина Ефтимова 100 м – полуфинали и финал

01 август, неделя

? 11.00-11.30 и 17.00-17.30 Бокс Стойка Кръстева 51 кг – 1/4-финали

? 17.00-20.10 Сп. гимн. Дейвид Хъдълстоун – финали на земя и кон гривни

? 19.00-21.55 Лека атлетика Габриела Петрова троен скок – финал

                                                ? Тихомир Иванов висок скок – финал

? 20.00-23.00 Бадминтон Линда Зечири – мач за бронза и финал

02 август, понеделник

10.30-11.20 Лека атлетика Ивет Лалова и Ина Ефтимова 200 м – серии

11.00-13.30 Борба Кирил Милов 97 кг кл. ст. – до четвъртфинал

                    Борба Мими Христова 68 кг – до четвъртфинал

                    Борба Айк Мнацаканян 77 кг. кл. ст. – до четвъртфинал

? 13.00-15.30 Бадминтон сестри Стоеви – мач за бронза и финал

? 17.00-19.40 Сп. гимн. Дейвид Хъдълстоун – финали на халки и прескок

? 18.15-22.00 Борба Кирил Милов 97 кг – полуфинали

                       ? Борба Мими Христова 68 – полуфинали

                       ? Борба Айк Мнацаканян 77 кг – полуфинали

? 19.25-19.40 Лека атлетика Ивет Лалова и Ина Ефтемова 200 м – ½-финали

3 август, вторник

11.00-13.30 Борба Тайбе Юсеин 62 кг – до четвъртфинал

                    ? Борба Кирил Милов 97 кг – репешажи

                    ? Борба Мими Христова 68 кг – репешажи

                    ? Борба Айк Мнацаканян 77 кг – репешажи

? 11.00-13.40 и 17.00-19.40 Бокс Станимира Петрова 57 кг – финал

                                               ? Бокс Даниел Асенов 52 кг – ¼-финали

? 17.00-19.25 Сп. гимн. Дейвид Хъдълстоун – финали на успоредка и висилка

? 18.15-22.00 Борба Тайбе Юсеин 62 кг – полуфинали

                       ? Борба Кирил Милов 97 кг – мач за бронза и финал

                       ? Борба Мими Христова 68 кг – мач за бронза и финал

                       ? Борба Айк Мнацаканян 77 кг – мач за бронза и финал                

20.00-22.00 Вдигане на тежести Христо Христов 109 кг

? 21.50-21.52 Лека атлетика Ивет Лалова и Ина Ефтимова 200 м – финал

4 август, сряда

9.30-12.40 Кану-каяк Станилия Стаменова 200 м кану – серии и ¼-финал

? 11.00-13.30 Борба Тайбе Юсеин 62 кг – репежаши

                       Борба Георги Вангелов 57 кг св. ст. – до четвъртфинал

                       Борба Евелина Николова 57 кг – до четвъртфинал

? 14.00-14.30 Бокс Стойка Кръстева 51 кг – полуфинали

? 18.15-22.00 Борба Тайбе Юсеин 62 кг – мач за бронза и финал

                       ? Борба Георги Вангелов 57 кг – полуфинал

                       ? Борба Евелина Николова 57 кг – полуфинал

5 август, четвъртък

9.10-11.20 Лека атлетика Мирела Демирева висок скок – квалификации

? 9.30-12.00 Кану-каяк Станилия Стаменова 200 м кану – ½-финали и финал

? 11.00-13.30 Борба Георги Вангелов 57 кг – репешажи

                       ? Борба Евелина Николова 57 – репешажи

? 14.30-15.05 Бокс Даниел Асенов 52 кг – полуфинали

17.00-21.40 Карате Ивет Горанова 55 кг кумите – елим., ½-финали и финал

? 18.15-22.00 Борба Георги Вангелов 57 кг – мач за бронза и финал

                       ? Борба Евелина Николова 57 кг – мач за бронза и финал

6 август, петък

10.20-13.15 и 14.50-17.45 Худ. гимн. Боряна Калейн и Катрин Тасева – индив. квал.

11.00-13.30 Борба Миглена Селишка 50 кг – до четвъртфинал

? 18.15-22.00 Борба Миглена Селишка 50 кг – полуфинали

7 август, събота

10.00-12.40 Худ. гимнастика ансамбли – квалификации

? 14.00-14.30 Бокс Стойка Кръстева 51 кг – финал

                       ? Бокс Даниел Асенов 52 кг – финал

? 15.20-18.00 Худ. гимнастика Боряна Калейн и Катрин Тасева – инд. финали

? 18.45-22.00 Борба Миглена Селишка 50 кг – репешажи, бронз и финал

? 19.35-21.20 Лека атлетика Мирела Демирева висок скок – финал

8 август, неделя

? 10.00-12.30 Худ. гимнастика ансамбли – финали