ПРОГРАМА



 за  провеждане на VII международен турнир по  по пожароприложен спорт  
                       за купа „Одесос”, Варна 26.09–02.10.2021 г.

Състезанията ще се състоят на спортен комплекс „ЛОКОМОТИВ” в град    
                                        Варна, бул. „Сливница” № 187.

                                               
26 Септември (неделя)


   12.00 - 24.00 ч. - Пристигане и настаняване на чуждестранни отбори и съдии. 
                                                              Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”

   12.00 - 14.00 ч. – Обяд за чуждестранни отбори и съдии. 
                                                              Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”

   17.00 – 19.00 ч. – Заседание на съдийската колегия                                                                                              
                                          Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”
   19.00 – 21.00 ч. - Вечеря                                                                                              
                                          Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”
                                                 
                                              

 27 Септември (понеделник)


              08.00 - 10.00 ч. - Закуска
                                                   Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”
   10.30 - 11.30 ч. – Проверка готовността на съоръженията от съдийската    
                                 колегия. 
                                                              Място: стадион “Локомотив”

   10.00 - 13.00 ч. - Пристигане и настаняване на съдии, длъжностни лица и   
                                българските отбори . 
                                                     Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”,
   12.00 - 14.00 ч. – Обяд 
                                                              Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”
                              
              14.30 - 15.30 ч. - Техническа  конференция. 
              15.30 - 16.30 ч. - Техническа  конференция - съдии.
                                                    Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”
                 
    13.00 - 14.10ч. - Изпробване на съоръженията по график- жени .
    14.30 - 16.30ч. -  Изпробване на съоръженията по график- мъже.       
                                         Място: стадион “Локомотив”
              19.00 – 21.00 ч. - Вечеря                                                                                              
                                       Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”
                                                                          
                                                

28 Септември  (вторник)


               07.00 - 08.30 ч. - Закуска
                                                 Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”
               09.00 - 09.30 ч. - Състезание в дисциплината “Изкачване с щурмова стълба”-   
                                                  жени
               09.30 – 10.00 - Полуфинални и финални серии в дисциплината „Изкачване с  
                                         щурмова стълба”- жени
               10.15-12.00 ч. - Състезание в дисциплината “Изкачване с щурмова стълба”-   
                                                  мъже
               12.15 – 12.45 - Полуфинални и финални серии в дисциплината „Изкачване с  
                                         щурмова стълба”- мъже
               
               12.30 ч. – 14.30- Обяд
                                                  Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”
               17.00 – 18.30 ч. – Тържествено откриване на състезанието и награждаване на     
                                          победителите в дисциплината дисциплината „Изкачване с    
                                          щурмова стълба”

                                                   Място: Резиденция Евксиноград
               19.00 – 21.00 ч. - Вечеря                                                                                              
                                        Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”

                                                 

29 Септември  (сряда)


               07.00 - 08.30 ч. - Закуска
                                        Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”
9.00 - 9.45 ч. – „100-метрова пътека с препятствия”-жени
10.00 - 10.15 ч. – Полуфинални и финални серии в дисциплината „100-       
                           метрова пътека с препятствия”-жени
10.30 - 12.45 ч. – „100-метрова пътека с препятствия”-мъже

               13.00-13.30  ч. - Полуфинални и финални серии в дисциплината „100-     

                           метрова пътека с препятствия”-мъже
13.30-13.45 ч. – Награждаване на победителите в дисциплината
                            „100- метрова пътека с препятствия” 
13.00 ч. -15.00 Обяд.

19.00-  21.00  - Вечеря  
                                Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”
                                               
                                                             

 30 Септември   (четвъртък)


                07.00 - 08.30 ч. - Закуска
                                          Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”
09.00 - 13.00 ч.  - Състезание в дисциплината “Бойно разгръщане от   
                           мотопомпа”.
13.00-13.25 ч. – Награждаване на победителите в дисциплината
                            “Бойно разгръщане от   
                           мотопомпа”.

12.30 - 14.30 ч. - Обяд.
                                Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”
19.00-  21.00  - Вечеря  
                                Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”
                 
                                                               

 1   Октомври    (петък)


                 07.00 - 08.30 ч. - Закуска
                            Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”
 9.00 - 12.00 ч.- Състезание в дисциплината „Пожарна щафета 4100                      
                           метра”-жени, мъже
12.15-12.30ч. - Награждаване на победителите в дисциплината
                          „Пожарна щафета 4100 метра”-жени, мъже
12.15-12.30ч. - Награждаване на победителите и тържествено закриване на                

                          състезанието
                                  Място: стадион “Локомотив”
14.00 - 16.30 ч. – Тържествен обяд на отборите .
                          Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци” 
      19.00 – 21.00 ч. – Вечеря-чуждестранни отбори и участници. 
                                Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”

                                       
                                          

 2 Октомври  (събота)


                 08.00 - 10.00 ч. - Закуска
                           Място: Хотел „Елена”- к.к. „Златни пясъци”
 10.00 ч. - Отпътуване на чуждестранните отбори и участници.