Може да бъде изображение с топка и текстово съобщение

Отборът на БК „Монтана 2003“ спечели първия си мач за новия сезон от Адриетическата лига. Момичетата на Мануел Марков надиграха в драматичен среща тима на Бадел 1862(Скопие) с 74-77(19-17; 19:18; 10-19; 26-23). Мача започна изключително равностойно като домакините взеха лек превес през първото полувреме и се отеглиха с преднина от 3 точки. Възпитаничките на треньорското дуо Мануел Марков и Николай Господинов излезнагха преобразени второто полувреме и със своята агресивна защита заслужено се поздравиха с първа победа за сезона!Най-резултатна за успеха бяха Марая Кинг и Габриела Николова с по 15 точки. Дабъл-дабъл пък направи капитана на отбора Димана Георгиева. С 12 точки допринесоха Санта Балкойене и Христина Иванова.