Волейболистките на Варна-ДКС записаха трета последователна победа в шампионата при жените. Тимът на Стоян Гунчев нямаше никакви проблеми в домакинския си мач срещу Берое. Варненки ги отнесоха с 3-0 гейма. Съпротива в мача от страна на гостите нямаше. Сега идва доста сериозна серия от тежки мачове за варненския отбор в които ще се види истинското лице на отбора. Тимът е с една загуба до този момент, от ЦСКА.

На живо:

Волейболистките на Варна ДКС водят с 1-0 гейма в мач от
женското първенство срещу състава на Берое. Срещата се провежда в Първа езикова гимназия – Варна. Варненки взеха лесно втората част с 25-16 и са на гейм от успеха. Гостите от Ст.Загора играят на приливи и отливи, но не могат да окажат сериозна съпротива. Още по-лесна трета част и победа за домакините с 3-0 гейма, 25-14, 25-16, 25-14.