Община Варна

АКТУАЛНО

04/08/2016 - Открийте „Народен спорт“ и във Facebook Посещавайте страни ... +++ 29/05/2016 - Още спортни новини във Фейсбук страницата – narodensport.eu Четете новините ни ... +++ 17/01/2016 - Четете сайта „Спортист на Варна“ …… На сайта „Спорти ... +++ 18/07/2013 - КАК ДА УЧАСТВАМЕ В АНКЕТАТА „СПОРТИСТ НА ВАРНА“ ? Желаещите да участ ... +++

Archives for ВОЛЕЙБОЛ

16 февр.

НВЛ, мъже и жени

image-234882
image-234882
19 Кръг 13-02-2018 18:30 Левски ЦСКА 3:2 21:25 25:27 25:23 25:19 17:15 16-02-2018 17:00 Марек Юнион-Ивкони Нефтохимик 2010 Спортна Дупница, България 16-02-2018 18:00 Арда Миньор Арпезос Кърджали, България 17-02-2018 18:00 Тетевен Волей Хебър Пазарджик Георги Бенковски Тетевен, България 17-02-2018 18:00 Добруджа 07 Черно море Добротица Добрич, България 18-02-2018 18:00 Монтана Пирин Младост Монтана, България Жени: 12 Кръг 16-02-2018 18:00 Берое Славия Иван Вазов Стара Загора, България 17-02-2018 18:00 Казанлък Волей Левски Спортен комплекс Багира Казанлък, България
09 февр.

18-ти кръг волейболна лига, резултати

image-234334
image-234334
18 Кръг 09-02-2018 18:00 Пирин Арда 3:0 25:11 25:16 25:18 09-02-2018 18:00 Черно море ЦСКА 0:3 17:25 20:25 18:25 09-02-2018 18:30 Нефтохимик 2010 Левски 3:0 25:19 25:18 25:21 09-02-2018 18:30 Миньор Марек Юнион-Ивкони 3:1 25:21 25:21 22:25 25:22 10-02-2018 18:00 Добруджа 07 Тетевен Волей Добротица Добрич, България 10-02-2018 18:30 Хебър Пазарджик Монтана Васил Левски Пазарджик, България   Волейболистките на Берое (Стара Загора) се наложиха като гости над ЦСКА с 3:1 (25:27, 25:13, ...
06 февр.

Предстоящи волейболни срещи

image-234117
image-234117
Суперлига-мъже 10 Кръг 06-02-2018 18:30 Миньор Тетевен Волей Борис Гюдеров Перник, България 13 Кръг 07-02-2018 18:00 Марек Юнион-Ивкони Монтана Спортна Дупница, България 18 Кръг 09-02-2018 18:00 Пирин Арда Септември Разлог, България 09-02-2018 18:00 Черно море ЦСКА Христо Борисов Варна, България 09-02-2018 18:30 Нефтохимик 2010 Левски Младост Бургас, България 09-02-2018 18:30 Миньор Марек Юнион-Ивкони Борис Гюдеров Перник, България 10-02-2018 18:00 Добруджа 07 Тетевен Волей Добротица Добрич, България 10-02-2018 18:30 Хебър Пазарджик Монтана Васил Левски Пазарджик, България   Жени: 11 Кръг 09-02-2018 18:00 ЦСКА Берое Васил ...
03 февр.

Волейболни резултати

image-234016
image-234016
17 Кръг 02-02-2018 18:00 Марек Юнион-Ивкони Пирин Спортна Дупница, България 3:2 25:18 27:25 20:25 23:25 15:13 02-02-2018 18:00 Арда Хебър Пазарджик Арпезос Кърджали, България 0:3 19:25 13:25 22:25 03-02-2018 18:00 Тетевен Волей Черно море Георги Бенковски Тетевен, България 3:0 25:15 26:24 25:14 03-02-2018 18:00 Левски Миньор Христо Ботев София, България 3:1 25:21 25:20 12:25 25:22 04-02-2018 18:00 Монтана Добруджа 07 Младост Монтана, България 04-02-2018 19:00 ЦСКА Нефтохимик 2010 Васил Симов София, България Жени: 10 Кръг 02-02-2018 18:00 Раковски Левски Младост Димитровград, България 3:2 25:19 21:25 12:25 25:13 15:12 02-02-2018 18:00 Казанлък Волей ЦСКА Спортен комплекс Багира Казанлък, България 0:3 18:25 18:25 24:26 03-02-2018 18:00 Марица Славия Пловдивски университет 'Паисий ...
02 февр.

Волейболни резултати

image-233979
image-233979
17 Кръг 02-02-2018 18:00 Марек Юнион-Ивкони Пирин 3:2 25:18 27:25 20:25 23:25 15:13 02-02-2018 18:00 Арда Хебър Пазарджик 0:3 19:25 13:25 22:25 03-02-2018 18:00 Тетевен Волей Черно море Георги Бенковски Тетевен, България 03-02-2018 18:00 Левски Миньор Христо Ботев София, България 04-02-2018 18:00 Монтана Добруджа 07 Младост Монтана, България 04-02-2018 19:00 ЦСКА Нефтохимик 2010 Васил Симов София, България  
26 ян.

Волейболни резултати -мъже

image-233528
image-233528
16 Кръг 26-01-2018 18:00 Черно море Нефтохимик 2010 1:3 13:25 20:25 25:23 18:25 26-01-2018 18:00 Тетевен Волей Монтана 0:3 16:25 20:25 17:25 26-01-2018 18:30 Миньор ЦСКА 0:2 23:25 25:27 22:20 26-01-2018 18:30 Пирин Левски 0:1 19:25 25:22 6:4 27-01-2018 18:00 Добруджа 07 Арда Добротица Добрич, България 27-01-2018 18:30 Хебър Пазарджик Марек Юнион-Ивкони Васил Левски Пазарджик, България  
24 ян.

Волейболни резултати

image-233340
image-233340
5 Кръг 23-01-2018 18:00 Монтана Черно море 3:0 25:21 25:21 25:14 23-01-2018 18:00 Арда Тетевен Волей 3:0 25:19 25:22 25:20 23-01-2018 18:00 Марек Юнион-Ивкони Добруджа 07 0:3 20:25 20:25 12:25 23-01-2018 18:30 Нефтохимик 2010 Миньор 3:0 25:18 25:13 25:17 23-01-2018 18:30 ЦСКА Пирин 3:0 25:23 25:20 25:17 23-01-2018 19:00 Левски Хебър Пазарджик 2:3 23:25 22:25 25:23 25:11 13:15